Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Kia Rio 3
» Kia Rio 3 » Dział techniczny » Zrób to sam » Manuale » Radio Bluetooth

Radio Bluetooth
Autor Wiadomość
 czerwo 

Informacje
Wyposażenie:: L
Silnik:: 1.2
Przebieg:: 130000
Kolor:: czerwony
Typ nadwozia: 5d
 #16  Wysłany: 2017-06-12, 08:26   

Jeszcze:
http://allegro.pl/mikrofo...24.html#thumb/1

benowski 

Informacje
Wyposażenie:: M
Silnik:: 1.2
Przebieg:: 14000
Kolor:: Yellow
Typ nadwozia: 5d
 #17  Wysłany: 2017-06-26, 19:59   

Aktualizacja odnośnie mikrofonu do radia bluetooth:

Podłączyłem przedwzmacniacz mikrofonowy, i teraz dźwięk jest idealnie głośny i czysty.
Także, jakby ktoś chciał zamawiać radio to wydaje mi się, że temat rozpoznany i jest dobrze ;)

Jak będzie więcej czasu to zamontuję na gotowo, i przedstawię wam jak to zamontowałem i gdzie :)

ps. Przedwzmacniacz można kupić tutaj. Chyba lepiej kupić, polutować niż się bawić z pająkiem itp.
https://sklep.avt.pl/avt1721.html

Ari93 

Informacje
Silnik:: 1.4 DOHC CVVT
Przebieg:: 33000
Kolor:: Clear White
Typ nadwozia: Sedan
 #18  Wysłany: 2017-06-27, 02:46   

Wygląda dobrze ;) a jak rozwiązałeś kwestie zasilania?
"Wzmacniacz powinien być zasilany stabilizowanym, dobrze odfiltrowanym napięciem stałym z zakresu 6...16V."
Wystarczy dolutować kondensator i powinno być chyba ok. :D

DD 

Informacje
Silnik:: 1.4
 #19  Wysłany: 2017-07-07, 00:10   

CZEŚĆ KOLEDZY
Mam takie pytanie.
Czytałem, że jeden z kolegów w swoim aucie w wersji "M" jak mniemam, radio z zestawem głośnomówiącym,
Ta kierownica multimedialna z zieloną i czerwoną słuchawką była w tym samochodzie od początku???
Tak się zastanawiam, bo wersja M nie miała takiej opcji w kierownicy do rocznika 2014 na pewno. Już mówię o co chodzi:
Kupiłem i wsadziłem radio z BT, wszystko działa, telefon skopiował wszystko co trzeba na radio, mikrofon podpięty został bezpośrednio do radia w kostkę (podobno można w wiązkę na suficie ale nie chciałem rozwalać podsufitki, aby to sprawdzać), można dodzwonić się do radia, ale nie ma czym odebrać trzeba nacisnąć klawisz w telefonie, albo ustawić telefon na automatyczne odbieranie po 2 sekundach, bądź tez odebrać poleceniem głosowym. Rozmówcę słychać doskonale w głośnikach. Można zadzwonić bezpośrednio z radia używając tego pokrętła do przewijania po prawej stronie wciskając je, wówczas aktywuje się połączenie z wybranym rozmówcą z książki telefonicznej. Pytanie czy wymiana tylko i wyłącznie samej kierownicy na taką z zieloną i czerwona słuchawką pozwoli mieć funkcję odbierania i zakończania rozmów, czy też trzeba wymieniać taśmę poduszki w kierownicy i programować poprzez komputer samochodu nowe klawisze w kierownicy aby działały??? Może ktoś wie w jaki sposób można zaprogramować dowolny klawisz na radio, aby móc nim odbierać połączenia przychodzące?? Wiem, że jest to możliwe, ale nie znam metody na to.
Dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
--------------------
DD

Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 
Zasady Postowania Opcje